Kiting

Lákají Vás extrémní sporty? Máte rádi rychlost, vítr a vodu? Co takhle vyzkoušet si jízdu po vodě na prknu a být při tom tažen obřím drakem? A ještě k tomu si užívat i několika metrové skoky?

Drak na kiting – kite

Kromě prkna nebo vozítka, na kterém budete jezdit, budete samozřejmě potřebovat i draka, který se nazývá „kite“. Draka si určitě hned nekupujte, ale nejdříve si jej vypůjčte a vyzkoušejte si, na kolik Vás kiting zaujme. Pokud Vás** kiting** chytne, pak je ta pravá chvíle k pořízení vlastního kitu.«« Co je potřeba ke kitingu?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20219 (magazin-sport.cz#16)


Další části tohoto článku


Dále by Vás mohlo zajímat