Cvičení na míči

Fitbally slouží k protahování, posilování svalů a mohou posloužit také těhotným ženám. Tyto míče jsou skvělou cvičební pomůckou, která má mnohé výhody. Pocvičte díky těmto míčům hluboké svaly a protáhněte si celé tělo.

Velký, nafukovací míč z umělé hmoty můžete najít pod mnoha názvy. Tak např. fitball, powerball, gymnastic ball nebo bodyball. Míč je možné koupit v mnoha velikostech a barvách samozřejmě také za různé ceny. Míče se mohou lišit také druhem umělé hmoty, tloušťkou, odolností vůči zátěži, pružností nebo povrchovou úpravou. Velký míč slouží k protahování, posilování a ženám poslouží také v době těhotenství. Než se začaly fitbally používat ve fitness, měly využití především v rehabilitaci. Kromě cvičení se fitbally mohou používat také jako židle. Vzpřímené sezení na míči vám zajistí správnou funkčnost středu těla. Míč nás nutí neustále udržovat rovnováhu a zapojovat hluboké stabilizační svaly.Jaké jsou výhody cvičení na míči »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20223 (magazin-sport.cz#49)