Cvičení na míči

Fitbally slouží k protahování, posilování svalů a mohou posloužit také těhotným ženám. Tyto míče jsou skvělou cvičební pomůckou, která má mnohé výhody. Pocvičte díky těmto míčům hluboké svaly a protáhněte si celé tělo.

Jaké jsou výhody cvičení na míči

Cvičení na míči pomáhá protahovat a posilovat hluboké stabilizační svaly hlavy, trupu, zad, břišní svaly a svaly pánevního dna. Cvičení na míči vyrovnává jednostrannou specializaci, a tak je vhodná pro tenisty a podobně. Správným výběrem cviků rozvíjíme pohybové schopnosti, rovnováhu, sílu, pohyblivost a dechové schopnosti. Cvičení na míčích pomáhá zlepšovat funkcí vnitřních orgánů, posilují se svaly celého těla a správné pohybové návyky. Výhodou cvičení na powerballech je rozvíjení a udržování kloubní pohyblivosti. Pojďme se podívat, jak cvičit na powerballu.«« Cvičení na míči Balanční cvičení v sedu na míči »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20223 (magazin-sport.cz#49)