Jak cvičit s kettlebellem?

Kettlebell zažívá v posledních letech nevídaný boom. Je to dáno efektivností cvičení s touto činkou vybavenou trojúhelníčkovým madlem, kterou můžete pořídit v mnoha různých váhách. Navíc instruktážních videí, jak s činkou cvičit, je plný internet.

Jak trénink s kettlebelem probíhá?

V průběhu tréninku je kladem velký důraz na správné technické provedení každého cviku. Ze začátku Vás bude bolet každý sval na těle, než si na tento druh posilování zvyknete. V prvních lekcích jsou zařazovány především nápravné cviky, jako je nácvik dřepů, mrtvých tahů a podobných. Až si osvojíte tyto techniky, budou postupně přidávány náročnější cviky, jako je snatch, press nebo swing.«« Jak cvičit s kettlebellem? Co je kettlebell? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20227 (magazin-sport.cz#156)