Jak správně nanášet samoopalovací krém

Toužíte po snědé pokožce, ovšem samoopalování pro vás skončí tím, že máte fleky na těle nebo nepřirozeně oranžový nádech? Naučte se správně pracovat se samoopalovacím krémem a získáte barvu, jako byste se právě vrátili od moře.

Samoopalování je stále více oblíbeným trendem v získávání snědé pokožky. Opálená kůže je totiž stále více žádaná, protože vypadá lépe. Jenže v dnešní době je opalování na sluníčku rizikové, protože hrozí nemoci kůže, mezi nimiž je nejnebezpečnější rakovina. Opalování samotné ale způsobuje i rychlejší stárnutí kůže. Proces opalování je pro některé netrpělivé a aktivní osoby také velmi zdlouhavý. Proto se hledaly způsoby, jak tyto faktory eliminovat. Jedním z nich bylo solárium. Velice oblíbená procedura, která vám zajistí opálení mnohem rychleji. Jenže jak se ukázalo, ne vždy jde o bezpečnou proceduru. Proto se kosmetický průmysl začal soustředit na opalování pomocí krémů. Kosmetický přípravek, který se natře na kůži, vyvolá reakci, která způsobí zhnědnutí kůže. Vše je bezpečné a navíc má tento proces hned několik výhod. Vaše kůže se hydratuje, je to bezpečné a přístupné po celý rok. Jenže, pokud postupujete při nanášení špatně, může se vám stát, že máte flekatou kůži, oranžový tón nebo vám samoopalovací krém nevoní. Vyberte si ten pravý a naučte se s ním pracovat tak, abyste měli skvělé opálení, které vám bude kdekdo závidět. A nikdo nepozná, že opálení není od moře.Jak vybrat samoopalovací krém »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20225 (magazin-sport.cz#104)