Neobvyklé sportovní aktivity

Už Vás trochu nudí sporty, které každodenně vídáváme v televizi? Anebo máte sport raději aktivně a hledáte nové výzvy? Pak Vám nabízíme několik zajímavých sportů, na které se určitě rádi podíváte, ale můžete si je i vyzkoušet.

Závod člověka proti koni

V anglickém Walesu se každoročně pořádá 35,5 kilometru dlouhý závod, ve kterém proti sobě nastupují člověk a kůň. Na první pohled se zdá jasné, že musí vyhrát kůň, který je přece daleko rychlejší něž člověk. Většinou to tak opravdu dopadá. Ale ani člověk není v tomto nezvyklém závodě zcela bez šance. Na trati se totiž nacházejí místa, kterými se snáze dostane člověk než kůň, například husté porosty. Člověk místem projde, ale kůň jej musí oběhnout anebo mu průchod trvá déle. V případě, že závod čas od času vyhraje člověk, získá velké uznání a také náležitou výhru v podobě finanční odměny.«« Neobvyklé sportovní aktivity Honba za kutálejícím se sýrem »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20222 (magazin-sport.cz#46)