Neobvyklé sportovní aktivity

Už Vás trochu nudí sporty, které každodenně vídáváme v televizi? Anebo máte sport raději aktivně a hledáte nové výzvy? Pak Vám nabízíme několik zajímavých sportů, na které se určitě rádi podíváte, ale můžete si je i vyzkoušet.

Sprint po čtyřech

Sprinterské závody dobře známe – odehrávají se na každé atletické soutěži. Stále větší popularitu si však získávají sprinterské závody lidí, kteří běží po všech čtyřech končetinách. Mistrem tohoto nezvyklého sportu je Japonec Keniči Ito, který 100 metrovou sprinterskou trať zdolal za necelých 17 vteřin a tím vytvořil světový rekord. Pokud se Vám zdá 17 sekund na 100 metrů hodně, schválně si vyzkoušejte, za jak dlouho byste stejně dlouhou trať na všech čtyřech uběhli Vy.

Keniči Ito prozradil, co stojí za jeho úspěchem. Prý na videu sledoval zpomalené záběry běžících zvířat a naučil se věrně napodobovat styl jejich běhu.«« Honba za kutálejícím se sýrem Šachy a box »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20222 (magazin-sport.cz#46)