Neobvyklé sportovní aktivity

Už Vás trochu nudí sporty, které každodenně vídáváme v televizi? Anebo máte sport raději aktivně a hledáte nové výzvy? Pak Vám nabízíme několik zajímavých sportů, na které se určitě rádi podíváte, ale můžete si je i vyzkoušet.

Extrémní 24 hodinový běh na Lysou horu, zpět a stále dokola

V Moravskoslezských Beskydách se každoročně můžete zúčastnit 24 hodin trvajícího závodu, při němž se z Ostravice běží na vrchol Lysé hory a zpět. Poté opět na vrchol a tak pořád dokola a to po celých 24 hodin. Vítěz závodu dokázal zdolat vrchol hory celkem třináctkrát. Pořádají zde i obdobný závod, který ale trvá 48 hodin a jeho cílem je zdolat přibližně 100 kilometrů dlouhou trať vedoucí přes 7 horských vrcholů a údolí.«« Šachy a box Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20222 (magazin-sport.cz#46)