Regenerační, rekondiční a sportovní masáže Praha

Masáže jsou velmi dobrým způsobem, jak udržet své tělo zdravé a jak být v pohodě. Zdravý životní styl, kvalitní pohyb a správný výběr maséra i masáže, zajistí člověku nadhled, život bez stresu a uvolněné, ale pevné tělo.

Regenerační, rekondiční a sportovní masáže Praha

Tyto masáže nejčastěji vyhledávají sportovci. Vzhledem k jejich rozsahu jsou však vhodné pro každého. Šikovný masér umí vybrat masáž na míru každého klienta. Sportovec potřebuje pomoci s nataženými svaly, potřebuje uvolnit napětí vzniklé intenzivním tréningem a člověk, který sedí celý den v kanceláři nebo v autě, či pracuje u pásové linky nebo v obchodě, potřebuje uvolnit ztuhlé svalstvo a takzvaně odmasírovat stres. Pro výběr správné masáže je důležité s masérem mluvit. Ten na základě informací má možnost ještě lépe vybrat masáž a při jejím provádění se soustředit na problémová místa, anebo na místa, která přinesou člověku úlevu a ztracenou rovnováhu. Na masáž je nejlepší objednat se předem telefonicky. V Praze můžete využít služeb pana Miloše Churánka, který přijímá objednávky na telefonním čísle 605 252 272. Více se o jeho masérských službách dozvíte na internetové adrese www.mtvfitness.cz/praha-10/sluzby/masaze/.«« Není masáž jako masáž Účinky masáže »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20226 (magazin-sport.cz#140)