Regenerační, rekondiční a sportovní masáže Praha

Masáže jsou velmi dobrým způsobem, jak udržet své tělo zdravé a jak být v pohodě. Zdravý životní styl, kvalitní pohyb a správný výběr maséra i masáže, zajistí člověku nadhled, život bez stresu a uvolněné, ale pevné tělo.

Účinky masáže

Masáž patří mezi velmi staré techniky, které umí léčit, uvolňovat a přinášet pohodu. Zajímavé je, že masáže nemají rádi jen lidé, ale i zvířata. Vždyť již samotné hlazení je vlastně masáž. Hlazením masírujeme dítě, když ho bolí bříško, hladíme partnera, což mu přináší uvolnění a odstraňuje stres, a hladíme domácí mazlíčky, kterým takto dáváme najevo nejen svou náklonnost, ale dopřáváme jim i uvolnění a pohodu. V těchto případech přináší masáž příjemné okamžiky masírovanému i masérovi.«« Regenerační, rekondiční a sportovní masáže Praha Masáž, stres a migréna »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20226 (magazin-sport.cz#140)