Regenerační, rekondiční a sportovní masáže Praha

Masáže jsou velmi dobrým způsobem, jak udržet své tělo zdravé a jak být v pohodě. Zdravý životní styl, kvalitní pohyb a správný výběr maséra i masáže, zajistí člověku nadhled, život bez stresu a uvolněné, ale pevné tělo.

Masáž, stres a migréna

U profesionálního maséra je to jiné. Zde masér cíleně zaměřuje dotyky podle potřeb klienta. Zásluhou toho se odplavuje stres a přichází uvolnění, relaxace a pohoda. Pokud má člověk náročnou práci, kde je v neustálém napětí, pak je masáž vhodná na konci týdne, před volnými dny. Masáž krásně uvolní, stres odplaví a přinese příjemné pocity. Někteří lidé musí být v neustálém soustředění. Tělo na to často reaguje tak, že přes týden je v pohodě, ale o víkendu přichází bolesti hlavy – migréna. Zde často pomáhá speciální masáž, která přinese uvolnění a zabrání nastartování migrény.«« Účinky masáže Masáž a imunitní systém »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20226 (magazin-sport.cz#140)