Regenerační, rekondiční a sportovní masáže Praha

Masáže jsou velmi dobrým způsobem, jak udržet své tělo zdravé a jak být v pohodě. Zdravý životní styl, kvalitní pohyb a správný výběr maséra i masáže, zajistí člověku nadhled, život bez stresu a uvolněné, ale pevné tělo.

Masáž a bolest

Bolestivých onemocnění je celá řada. Může jít o problémy pohybového systému, ale i o problémy psychické z přepracování. A jsme opět zpátky u nahromaděného stresu. Většinu problémů, které provází bolest je možné odbornou masáží buď snížit, anebo i zcela odstranit. Při masáži dochází k vytváření látek, které snižují napětí a pocit bolesti. Při správném výběru masáže a jejím odborném provedení, se pak masér soustředí na místa, kde cítí zatuhlá a problematická místa. Ta pak masíruje, a různě ošetřuje, například speciálními tahy, čímž uvolňuje blokády a odstraňuje ztuhlost a bolestivost. V těchto případech je vhodné masáž pravidelně opakovat a to až do doby, kdy bolest ustoupí. A i v potom je dobré na masáž občas zajít. Ostatně, kdo jednou masáž vyzkoušel, ví, jak se po ní cítí příjemně a lehce.«« Masáž a oběhový systém Regenerační masáže Praha »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20226 (magazin-sport.cz#140)