TRX závěsný posilovací systém

Cvičíte rádi? Oblíbili jste si různé posilovací cviky s činkami nebo na posilovacích strojích? Pokud hledáte změnu pro obohacení svého tréninku anebo chcete zažít alternativní styl posilování, vyzkoušejte TRX.

K jakému účelu se hodí závěsný systém TRX?

Cvičení s vlastní hmotností je přirozené a můžeme ho vykonávat prakticky kdekoliv a kdykoliv. Pro výraznější svalový růst se ale hodí spíše těžké činky s možností kombinace se cvičením na strojích. Pakliže však chcete svůj trénink obohatit něčím novým a zažít nové stimuly, které jsou pro svalový růst důležité, vyzkoušejte si cvičení se závěsným systémem TRX. Anebo činky či stroje nemáte v oblibě, či si je s finančních důvodů nemůžete pořídit a tak hledáte možnost, jak posilovat doma bez činek anebo venku v přírodě, na cestách apod? Pak je pro Vás závěsný systém TRX jako dělaný.«« TRX závěsný posilovací systém Co je to TRX? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20224 (magazin-sport.cz#66)