TRX závěsný posilovací systém

Cvičíte rádi? Oblíbili jste si různé posilovací cviky s činkami nebo na posilovacích strojích? Pokud hledáte změnu pro obohacení svého tréninku anebo chcete zažít alternativní styl posilování, vyzkoušejte TRX.

Co je to TRX?

Už jste slyšeli o TRX? TRX představuje závěsný posilovací systém, který nabízí neskutečně rozmanité možnosti posilování a díky tomu, že je snadno přemístitelný a téměř nic neváží, ho navíc můžete nosit s sebou a používat prakticky kdekoliv.

Závěsný posilovací systém TRX byl původně navrhnut a vytvořen pro vojáky americké armády, především pro piloty stíhacích letounů. Ti trávili dlouhé hodiny na letišti a aby se ve volných chvílích nenudili a zároveň mohli dělat něco pro svou fyzickou kondici, jež je pro piloty stíhaček obzvláště důležitá, armáda pro ně hledala možnost, jak si mohou zacvičit a protáhnout se třeba i na letišti.

A tak vzniknul závěsný posilovací systém, který je lehounký, skoro nic neváží a nezabere téměř žádné místo. Vojáci jej díky tomu mohli nosit stále při sobě a použít kdykoliv kdekoliv se jim to zrovna hodilo. Jednou z možností bylo uchytit TRX třeba i za některou ze součástí svého letounu a mezi lety se pořádně protáhnout a procvičit svaly.«« K jakému účelu se hodí závěsný systém TRX? Jak funguje TRX? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20224 (magazin-sport.cz#66)