TRX závěsný posilovací systém

Cvičíte rádi? Oblíbili jste si různé posilovací cviky s činkami nebo na posilovacích strojích? Pokud hledáte změnu pro obohacení svého tréninku anebo chcete zažít alternativní styl posilování, vyzkoušejte TRX.

Jak funguje TRX?

Závěsný posilovací systém TRX je velmi jednoduchý a přesto umožňuje cvičit neskutečně širokou škálu cviků, kterou žádný, byť sebelepší posilovací stroj nedokáže nabídnout. TRX se pečlivě uchytí za něco pevného – třeba za silnou větev stromu, kovový sloup anebo konstrukci prolézačky na hřišti apod. Případně jej můžete doma připevnit ke speciálnímu úchytu u stropu místnosti.

Hlavní součástí TRX jsou popruhy s madly na konci. Za madla se pevně chytíte a můžete provádět celou škálu posilovacích cviků, přičemž nohama se můžete opírat o zem, ale můžete je mít i ve vzduchu. Další možností je použít variantu TRX, která nabízí 4 madla, čili dvě madla pro ruce a trochu jiná madla pro zavěšení nohou. Škála cviků je natolik široká, že si je probereme v samostatném článku.«« Co je to TRX? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20224 (magazin-sport.cz#66)