Boby, sáně a kluzáky

Zimní radovánky patří dětem od nejútlejšího věku. Když napadne více sněhu, tak rodiče rádi vymění dětský kočárek za sáně či boby. Větší děti a i dospělí zase uvítají každý větší kopec, kde mohou sáňkovat či jinak se klouzat.

Sáně zábava i sport

Sáňkování je zábavné pro děti i dospělé. Již malým batolatům se líbí, když jsou taženy v saních. Právě pro ně jsou nabízeny dřevěné sáně, které mohou mít látkový výplet, nebo mohou mýt celodřevěné. K saním je pak možné dokoupit ohrádku pro bezpečné usazení batolete a popruh na tahání. Je možné vše koupit i jako výhodný set. Sáňky mohou mít i různou délku. Na ty největší pohodlně usadíte batole a jedno starší dítě, anebo tři větší děti.

Plastové sáně jsou pro hravé děti, které již umí chodit. Jsou vyrobeny z tvrzeného plastu, což znamená, že jsou dostatečně odolné. Mohou mít i menší úložnou schránku. Vejdou se tam například náhradní rukavice. Cena je zde velmi příjemná.

Kovové sáně jsou kombinací látky a kovové kostry. Jsou celkově menší, a mohou na nich jezdit děti všech věkových skupin.«« Boby sáně a kluzáky – kde je koupit? Boby mají mnoho provedení »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20237 (magazin-sport.cz#143)