Boby, sáně a kluzáky

Zimní radovánky patří dětem od nejútlejšího věku. Když napadne více sněhu, tak rodiče rádi vymění dětský kočárek za sáně či boby. Větší děti a i dospělí zase uvítají každý větší kopec, kde mohou sáňkovat či jinak se klouzat.

Boby mají mnoho provedení

Jízda na bobech patří k oblíbeným zimním hrám. Snad právě proto mají boby tolik různých provedení. Boby pro úplně nejmenší děti mají zvýšené opěradlo, izolované sedátko a bezpečnostní popruhy. Popruh na tahání je dostatečně dlouhý, aby rodič mohl dítě v bobech táhnout například na procházce. Pro větší děti jsou tu boby obyčejné zcela bez ovládání, a pak boby s brzdou, řiditelné, se sedátkem, anebo ski boby. Všechny typy bobů jsou vyrobeny z kluzkého plastu odolného proti nárazu, mrazu i poškrábání. Vybírat je možné z celé řady barev.«« Sáně zábava i sport Kluzáky pro radost i zábavu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20237 (magazin-sport.cz#143)