Boby, sáně a kluzáky

Zimní radovánky patří dětem od nejútlejšího věku. Když napadne více sněhu, tak rodiče rádi vymění dětský kočárek za sáně či boby. Větší děti a i dospělí zase uvítají každý větší kopec, kde mohou sáňkovat či jinak se klouzat.

Kluzáky pro radost i zábavu

Kluzáky jsou určené menším dětem. Jsou z mrazuvzdorného plastu a mají většinou tvar lopaty s krátkou rukojetí, nebo malého snowboardu. Nabízeny jsou v celé škále barev. Jejich výhodou je velikost, která umožňuje vzít je například i na nákup. Kluzák nepřekáží a dítě otrávené nákupem se může po cestě zpět sklouznout na nějakém kopečku. Cena kluzáků je nízká. Je to taková vychytávka pro malé děti v zimních měsících.«« Boby mají mnoho provedení Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20237 (magazin-sport.cz#143)