Chránič páteře na lyže

V dřívějších dobách byl chránič páteře něco, co jsme mohli vidět leda tak u některých profesionálních sportovců. Avšak dnes jsou chrániče páteře stále dostupnější a tak si je může a také by měl pořídit každý, kdo se věnuje lyžování nebo snowboardingu.

Nejčastější vážné úrazy na sjezdovkách způsobují srážky lyžařů

Každou sezónu jsou stovky lyžařů nebo snowboardistů zraněni, když do nich narazí jiný lyžař nebo snowboarďák začátečník, anebo takový, který rychlost jízdy nepřizpůsobil svým schopnostem. A navíc i sebelepšímu lyžaři nebo snowboardistovi se může přihodit, že na zledovatělé plotně nebo bouli upadne a do někoho vrazí nebo se dostane mimo sjezdovku. Proto je lepší být připraven na všechno a pokud je díky modernímu vybavení možnost kvalitní ochrany, pak ji využít. K tomu kromě chrániče páteře patří i** kvalitní helma**.«« Chránič páteře na lyže Kolik stojí chránič páteře? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20232 (magazin-sport.cz#121)