Chránič páteře na lyže

V dřívějších dobách byl chránič páteře něco, co jsme mohli vidět leda tak u některých profesionálních sportovců. Avšak dnes jsou chrániče páteře stále dostupnější a tak si je může a také by měl pořídit každý, kdo se věnuje lyžování nebo snowboardingu.

Kolik stojí chránič páteře?

Dnes již nejsou chrániče páteře součásti výbavy pouze profesionálních lyžařů nebo snowboardistů, neboť díky příznivým cenám si je může dovolit každý. Cena chráničů páteře obvykle začíná již na částce okolo tisícikoruny, přičemž propracovanější modely můžou stát i několik tisíc korun. Lepší modely obvykle nabízejí lepší anatomické přizpůsobení Vašemu tělu a díky tomu i vyšší komfort pohybu a také lepší odvětrávání.«« Nejčastější vážné úrazy na sjezdovkách způsobují srážky lyžařů Chránič páteře a batoh v jednom »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20232 (magazin-sport.cz#121)