Chránič páteře na lyže

V dřívějších dobách byl chránič páteře něco, co jsme mohli vidět leda tak u některých profesionálních sportovců. Avšak dnes jsou chrániče páteře stále dostupnější a tak si je může a také by měl pořídit každý, kdo se věnuje lyžování nebo snowboardingu.

Chránič páteře a batoh v jednom

Kromě klasických chráničů páteře jsou na trhu i modely „dva v jednom“, které spojují funkci chrániče páteře a batohu. Zde ceny začínají zhruba na třech tisících korunách. Tyto chrániče s integrovaným batohem jsou určeny především pro lyžaře, kteří dávají přednost volnému terénu před lyžováním na sjezdovce a poskytují tak výhodu, že toho máte na sobě méně, resp. namísto dvou kusů pouze jeden.«« Kolik stojí chránič páteře? K čemu slouží chránič páteře a jak funguje? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20232 (magazin-sport.cz#121)