Chránič páteře na lyže

V dřívějších dobách byl chránič páteře něco, co jsme mohli vidět leda tak u některých profesionálních sportovců. Avšak dnes jsou chrániče páteře stále dostupnější a tak si je může a také by měl pořídit každý, kdo se věnuje lyžování nebo snowboardingu.

Chránič páteře – jak jej vybrat?

Chránič páteře si vybírejte tak, aby Vás co nejméně omezoval v pohybu a aby pro Vás jeho nošení nebylo nepohodlné. Pokud se více potíte, dbejte na kvalitní odvětrávání.

Velikost chrániče zvolte tak, aby horní část chrániče končila na úrovni ramen a spodní na kostrči. Pokud by byl ve spodní části chránič delší, nic tím nezkazíte, ale jeho nošení pak může být nepohodlné.

Chránič páteře se obléká jako batoh avšak pod bundu. Chránič má bederní a hrudní popruhy, které ho udržují na svém místě. Přesto může mít chránič tendenci posouvat se směrem vzhůru, čemuž se dá zabránit výběrem modelu, který nabízí další popruhy, jež se provléknou mezi třísly.«« K čemu slouží chránič páteře a jak funguje? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20232 (magazin-sport.cz#121)