Dětské sáňky

Máte doma malé dítě a přemýšlíte, jakou pohybovou aktivitu pro něj zvolit na zimní období? Pokud bydlíte v místě, kde je v zimě dostatek sněhu a kopce nebo alespoň nějaký ten svah, pak jsou ideálním řešením sáňky nebo boby.

Děti by si na pohyb měly zvykat již odmalička, jinak riskujete, že z nich vyrostou neaktivní nebo přímo líní dospělí, kteří budou mít vůči pravidelnému pohybu averzi. Ale jak nalákat děti na pohyb?

Malé děti dělají jen to, co se jim líbí a naopak co se jim nelíbí, proti tomu budou protestovat svým bezelstným způsobem – prostě nebudou chtít a nebudou s Vámi spolupracovat. Aby se děti pohybu nebály, ale naopak ho samy vyhledávaly, musí je bavit a musí u něj být legrace. A k tomuto účelu jsou sáňky nebo boby jako stvořené.Sáňkování, bobování a bezpečnost »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20234 (magazin-sport.cz#131)