Hokejová výstroj

Hokejová výstroj je kompletním oblečením, obutím i nástrojem, umožňující hrát hokej. Je v podstatě jedno, zda jde o hokejovou výstroj pro dítě, nebo dospělého. Rozdíl je ve velikosti a samozřejmě v ceně. Cenový rozdíl se projeví i u kvality výstroje.

Hokejová výstroj musí především dobře padnout. Musí být, jak se říká na tělo. Ale zase nesmí nikde tlačit ani táhnout. Její váha je dosti velká začíná na 9 kilogramech u hokejistů a na 12 kilogramech u brankářů. A ač jde o velkou zcela plnou tašku plnou výstroje, tak i ten nejpomalejší hokejista se zvládne převléknout do deseti minut. Je dobré také vědět, že levnější hokejová výstroj znamená vyšší možnost zranění. Proto by výstroj měla být pořizována vždy taková, aby odpovídala stylu hry daného hráče.Co patří do hokejové výstroje? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20240 (magazin-sport.cz#147)