Jak vybrat lyže

Chcete si koupit nové lyže, ale nevíte, jaké vybrat. Lyže vybírejte podle vaši výšky, váhy, šíře středu lyže. Při výběru si ujasněte, jaké jsou vaše zkušenosti a kde budete jezdit. Váš výběr ovlivní také cena.

Léto pomalu končí a za chvíli se sportovní nadšenci začnou těšit na první sníh a lyžování. Nové lyže nejsou nejlevnější záležitostí a taky bychom měli být při jejich výběru neunáhlení. Vybírejte tak, ať se vám na vašich lyžích lyžuje dobře a hlavně bezpečně. A podle čeho vybírat sjezdové lyže? Sjezdové lyže vybírejte podle vašich základních požadavků. Ujasněte si, jaké jsou vaše zkušenosti na lyžích, jaké jsou vaše fyzické a pohybové předpoklady, jak často lyžujete a kde nejčastěji lyžujete.Jak vybrat lyže podle výšky a váhy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20229 (magazin-sport.cz#108)