Kam na lyže

Máte raději lyžování, anebo dáváte přednost snowboardingu? Ať tak či tak, naše země je díky množství pohoří plná sjezdovek, takže za lyžováním to nikdy nemáme daleko. A některé sjezdovky jsou dokonce i na okrajích měst.

Kam se vydat za perfektním lyžováním? To záleží na tom, jaké služby a jaký typ sjezdovek vyhledáváte. A zůstat vůbec doma, anebo je lepší dát přednost cizině?Typy a označování sjezdovek »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20231 (magazin-sport.cz#118)