Lyžařské helmy

Lyžařská helma je v současné době nezbytnou součástí lyžařské výbavy. Při výběru vás ovlivní typ lyžařské helmy, cena a také design. Při výběru je důležité, aby vám helma dobře seděla na hlavě.

V dnešní době se lyžařská helma vnímá jako běžná výbava na lyžování. V České republice zatím není uzákoněná povinnost nosit lyžařskou helmu. Např. v Itálii jsou lyžařské helmy povinné do 14 let, podobná povinnost je i v Rakousku. Můžeme očekávat, že lyžařské helmy se stanou postupem času povinné i u nás.

Současné lyžařské helmy slouží nejen jako ochranné pomůcky, ale staly se také zajímavým módním doplňkem. Ale čím se řídit při výběru lyžařské helmy? A jaké jsou typy lyžařských helem?Jaké jsou lyžařské helmy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20235 (magazin-sport.cz#141)