Sáňkovací talíř

Zima je období dětských radovánek. Období dovádění na sněhu, a zkoušení adrenalinových zážitků již od nejmenších dětí až po dospělé. A stačí k tomu obyčejný – neobyčejný krásně barevný sáňkovací talíř.

Zimní období může být krásné. Bílé, plné sněhu, který láká malé i velké k různým sportovním aktivitám. A pokud zrovna lyžování a běžkování není to, co máte rádi, můžete vyzkoušet zábavné rekreační sporty, které nabízejí možnost aktivního odpočinku prakticky kdekoliv. Jednou z možností je barevný sáňkovací talíř.Zdravý pohyb může být velká zábava »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20236 (magazin-sport.cz#142)