Zimní sporty

Máte rádi pohyb a tak jste od jara do podzimu venku a sportujete? S pohybem ale nemusíte přestávat ani v zimě. Vyberte si z pestré nabídky zimních sportů. Určitě Vás některý zaujme.

Přiměřený a pravidelný pohyb a sport je pro zdraví člověka nesmírně důležitý. I v zimě můžete provozovat svůj oblíbený sport například v tělocvičně nebo hale, avšak pohyb na čerstvém vzduchu nic nenahradí. Pokud holdujete především letním sportům a v zimě se naopak nudíte, najděte si také svůj oblíbený typ venkovního zimního sportu, ať můžete být i v zimě venku. Stačí si jen vybrat.Kiting »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20230 (magazin-sport.cz#117)